נציגנו עומדים לשירותכם בכל
שאלה, פניה או בקשה:


מלאו את הטופס הבא וניצור קשר בהקדם!
כמו כן בגלל שימוש באלמנטים של חשמל, ובגלל שמדובר באמצעי שיש בו שימוש ניכר במים וכאמור, הוא נמצא בשטח חיצוני ועל כן הוא מושפע מתנאי מזג האוויר, לכלוך וכדומה, הרי שאנחנו יכולים לגלות בעיות ותקלות במקומות אחרים, למשל, במאיץ חימום בדוד, בצינורות ובשלל מקומות אחרים. דוד שמש הוא כלי מאוד חשוב אך הוא גם מאוד מורכב, ולכן הוא מאוד רגיש וכך צריך להתייחס אליו.

כמו שציינו בתחילת המאמר, תקלות בדוד שמש יכולות להיות דבר מאוד לא נעים, מאחר והן עלולות להשפיע עלינו במצבים שונים ובהיקפים נרחבים, רק תדמיינו שקיימת תקלה ולו פשוטה ביותר והיא מונעת מכם את האפשרות לבצע מקלחת חמה ביום סוער, עד שתזמינו איש מקצוע שיבצע תיקון, בין אם מדובר בתיקון בדוד עצמו או תיקון קולטי שמש, הרי שזה יכול לקחת כמה ימים וזה יכול להשפיע על היכולת שלכם להתלקח בצורה נעימה עם מים חמים. זה כמובן משפיע גם על היכולת שלכם להשתמש במים חמים באופן כללי.

לפני סיום חשוב לציין נקודה משמעותית, אנחנו יכולים למצוא גורמים שונים שמתמחים בתיקון תקלות בדוד שמש, ובפרט בתיקון קולטי שמש, החל משטיפת קולטים וכן הלאה. מה שחשוב הוא שאנחנו נזמין אנשי מקצוע שאנחנו יכולים לסמוך עליהם, אנשי מקצוע שאנחנו בוטחים בהם ולא אך ורק מישהו אשר טוען שהוא יודע לבצע את התיקון, כי יש גם חשיבות לאיכות התיקון, לאחריות שאנחנו מקבלים על התיקון ולפרמטרים נוספים שיקבעו האם התיקון הוא טוב או לא.

פנו אלינו וקבלו עוד היום הצעות מחיר אטרקטיביות בנושא. חברת סולאר מזמינה אתכם ליהנות משורה של מומחים בתיקון תקלות בדוד שמש, כולל תיקון קולטי שמש. צרו איתנו קשר בטלפון או דרך המייל ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת. הצוות שלנו מחכה לפנייתכם. 

 

תקלות בדוד שמש 

תקלה בדוד שמש יכולה להיות דבר מאוד לא נעים, בוודאי אם אנחנו מגלים את התקלה אחרי שהתחיל החורף ואז אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מספר ימים בלי מים חמים להתקלח. לכן, בשביל לוודא שהדוד שלנו לא מקולקל ואין בו תקלות, הרי שעלינו להזמין מבעוד מועד טכנאי שיבדוק את תקינות הדוד. 

תקלות בדוד שמש הן דבר טבעי, לא רק בגלל שמדובר במוצר חשמלי וכמו כל מוצר גם הוא יכול להתקלקל ונוצר אצלו בלאי מעת לעת, אלא גם מסיבות אחרות, הרי דודי שמש על כל המרכיבים שלו, נמצאים בשטח חיצוני, ברוב המקרים, על כן הוא עלול להיפגע מלכלוך או מכל דבר אחר. זה יכול להיות בעייתי וליצור תקלות בדוד שמש, זה יכול לגרום ללכלוך רב אשר ידרוש שטיפת קולטים, אותו חלק בדוד שקולט את קרני השמש ומאפשר את חימום המים במיכל. 
 
 
סולאר דודי שמש וחשמל
מרכז שיווק: 072-33-80-711
|