נציגנו עומדים לשירותכם בכל
שאלה, פניה או בקשה:


מלאו את הטופס הבא וניצור קשר בהקדם!

דודי שמש ודברים שכדאי לדעת בתחום

 
מתעניינים בתחום דודי שמש ורוצים לדעת איזה דוד שמש כדאי לרכוש? דוד השמש בביתכם מתחיל לקרטע ואינו עובד באופן משביע רצון? כאשר אנו רוכשים דודי שמש יש תחילה לברר אילו סוגים קיימים בשוק, איזה דוד מבין כלל דודי שמש הוא הטוב ביותר עבורנו וכן באמצעות איזו חברה כדאי לבצע את ההתקנה.
 
מה תפקידם של דודי שמש בחיינו?

דודי שמש הינם מרכיב חשוב ומרכזי בחיינו, בימים אלו לא נוכל למצוא בית פרטי או בניין שאינו מאובזר בדוד שמש. מה תפקיד דודי שמש? דוד שמש הינו מתקן המצליח להפוך את האנרגיה הסולארית לאנרגית חום ובכך מאפשר לנו לקבל מים חמים בכל ימות השנה.

דודי שמש הם דבר חסכוני ביותר הן לצרכנים הפרטיים והן למשק ישראל בכלל. דודי שמש לא מחייבים אותנו להדליק אותם ולבזבז חשמל בימים יפים בהם יש שמש בשמים.

הקולטים שעל גגות ביתנו מנצלים את קרני השמש ומאפשרים לנו לקבל מים חמים גם בשעות הערב ולאחר ששקעה השמש.

כאמור קיים מגוון רחב של דודי שמש בשוק והחכמה היא לדעת איזה דוד שמש הוא הכדאי ביותר עבורנו.

התקנת דודי שמש בביתנו
כאשר אנו רוכשים מוצר נשאף לעשות זאת באופן המושכל ביותר נרצה למצוא את המוצר הזול ביותר אך באיכות הגבוהה ביותר. שילוב אלמנטים אלו מחייב אותנו לבצע סקר שוק מעמיק בין כלל דודי שמש הקיימים אצל הספקים השונים וזאת בכדי לדעת אילו דודי שמש קיימים ומי מבין החברות מציעה את המחיר הנמוך ביותר עבור דוד השמש הטוב ביותר.

לפני שנבצע את רכישת דודי שמש חשוב לוודא כי הסוג הנבחר אכן טוב וידוע בשוק ובנוסף בעל תו תקן של משרד התקנים הבינלאומי.
 
מעוניינים לרכוש דודי שמש באופן הנכון והמשתלם ביותר? צרו קשר עוד היום עם חברת סולאר וכבר מן הרגע הראשון תבחינו כי הגעתם למקום הנכון. רכישת דודי שמש באופן הכדאי ביותר תעשה אצל חברת סולאר המעניקה לכם שירות מקצועי,מהימן ואיכותי לאורך כל הדרך.
 
סולאר דודי שמש וחשמל
מרכז שיווק: 072-33-80-711
|