נציגנו עומדים לשירותכם בכל
שאלה, פניה או בקשה:


מלאו את הטופס הבא וניצור קשר בהקדם!

תיקוני דודים בגבעתיים

כאשר דוד השמש לא מחמם מספיק את המים או מקצר יש לשקול האם לתקן או להחליף אותו. 

במקרה של קצר- וודאו קודם כל אם הקצר אינו תוצאה של עומס יתר: כבו את כל מכשירי החשמל בבית והדליקו שוב את הדוד. אם הוא עדיין מקצר הרי שיש בעיה בגוף החימום או בתרמוסטט שלו. 

אחת התקלות הנפוצות ביותר בדודי שמש היא קלקול בגוף החימום. גוף החימום מתקלקל כתוצאה מהצטברות אבנית עליו או סביבו.

 

החלפת גוף החימום אינו פעולה מורכבת: פשוט שולפים אותו ממקומו ומחליפים בחדש. במקרה של החלפת גוף חימום ממליצה חברת סולאר לנקות גם את פנים הדוד מאבנית ולשים פלאנג' (צלחת עגולה הסוגרת את פתח הדוד, ואליה מחוברים גוף החימום והתרמוסטט) חדש. בסוגי דוודים מסוימים אין אפשרות להחליף את גוף החימום ללא החלפת הפלאנג'.

עוד תקלה היכולה להיגרם כתוצאה מאבנית היא זרם חלש בכניסה או ביציאה מהדוד. בכל מקרה דורש הדבר טיפול של אינסטלטור אמין, וחברת סולאר מעסיקה אך ורק כאלה. אנו נשמח לעזור לך בתיקון זה.

תקלה אחרת היא נזילת מים. נזילת מים עלולה להיגרם משתי סיבות: דוד ישן מאד או פלאנג' לא אטום. אם גילו של הדוד הוא מעל 10 שנים אנו בחברת סולאר ממליצים להחליפו. אם הנזילה היא מהפלאנג'- ניתן להחליף פלאנג' ( אם ברגיו נפתחים בקלות ואינם חלודים).

חשוב לפנות אל חברה מקצועית בכל תקלה בדוד השמש. חברת סולאר היא חברה מקצועית ומיומנת, אשר תעשה את עבודתה נאמנה. יש לדעת שגם אם הדוד ישן- לעיתים ניתן ומשתלם לתקנו, ולא לקנות דוד שמש חדש.  חברת סולאר היא חברה אמינה ומקצועית. אנו ניידע אתכם בנוגע לאפשרויות התיקון, ולא ננצל את חוסר הידע שלכם בנושא כדי להפקיע מחירים.
 
סולאר דודי שמש וחשמל
מרכז שיווק: 072-33-80-711
|