נציגנו עומדים לשירותכם בכל
שאלה, פניה או בקשה:


מלאו את הטופס הבא וניצור קשר בהקדם!
שטיפת קולטים בדוד, אף על פי שזה נראה כמו עבודה לא משמעותית ולא רצינית, הרי שיש לה השפעה מאוד גדולה על המערכת. הרי אותו לכלוך שנמצא על הקולט יכול גם למנוע מקרני השמש לחמם את הקולט וכן הלכלוך יכול לגרום לנזק משמעותי לדוד עצמו, אם הוא יצטבר על הקולט ויכנס בסופו של דבר אל המאגר של הקולט.

מומחה בטיפול במערכות סולריות יכול, כאמור, לבצע עוד שורה של עבודות, למשל, הוא אחראי על ניקוז הדוד. כל דוד מים צובר לכלוך בתוכו כולל מים מלוכלכים. מומחה ידע כיצד לגשת אל הדוד, איך לפתוח אותו ולנקז את כל הלכלוך מתוכו.

צריך לזכור, הלכלוך שמצטבר איננו רק פוגע באיכות העבודה של הדוד, הוא פוגע בדוד עצמו ויכול ליצור השפעה רחבת היקף, באופן כזה שהדוד יכול לעבוד תקופה מסוימת ולאחר מכן להיות משותק לגמרי.

דוגמא טובה לכך היא כל מה שדורש ניקוי אבנית מהדוד. כמו בלא מעט מוצרים שקשורים למים, נוצרת אבנית, אם אנחנו לא ננקה אותה, לא נסיר אותה, היא תידבק אל הדפנות ותוכל לגרום לשחיקה של המוצר מצד אחד ומצד שני, אנחנו נמצא את עצמנו משתמשים במים לא נקיים. לכן יש צורך לבצע ניקוי האבנית מהדוד לעיתים תכופות. לשם כך יש להזמין מומחה, אשר בעת שטיפת קולטים בדוד ידאג גם לנקות את האבנית ממנו.

לפני סיום חשוב להבהיר, רצוי לבצע את העבודה בימים שלפני תחילת החורף, גם בשביל הנוחות והבטיחות של העובדים וגם בשביל שיהיה ניתן להשתמש בדוד בצורה אופטימאלית בימים הכי קרים בשנה.

פנו אלינו עוד היום ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע בנושא. חברת סולאר מציעה לכם מגוון פתרונות אחזקה לדוודי שמש, בין היתר גם שטיפת קולטים בדוד, ניקוי אבנית, ניקוז מים ועוד. פנו אלינו עוד היום ואנחנו נשמח לספק לכם גם הצעת מחיר אטרקטיבית בנשוא. אנחנו עומדים לרשותכם בכל עת ובכל עניין. 

 

שטיפת קולטים בדוד

הרבה פעמים כשאנחנו מדליקים את הדוד בבית, אנחנו יכולים לשים לב כשהוא לא פועל כפי שאנחנו מצפים, הוא לא עושה את עבודתו כנדרש, המים לא חמים לגמרי או שאין מספיק מים, במקרים קיצוניים, במקום שנוכל להשתמש במים נקיים, הרי שאנחנו מוצאים את עצמנו משתמשים במים מלוכלכים. 

יש לכך מספר סיבות, לכל אחת מהן מספיק מומחה בטיפול במערכות סולריות בשביל שנוכל להתגבר על הבעיה. מומחה זה ידע כיצד לבצע שטיפת קולטים בדוד, על מנת להסיר ממנו כתמי אבק ולכלוך שהצטברו במהלך הזמן ופגעו ביכולת שלו לתפקד כראוי. כמו כן, המומחה ידע לבצע עוד שורה של עבודות, כפי שנוכל לראות מיד, אשר יאפשרו לנו להשתמש בדוד בצורה תקינה ונכונה. 
 
סולאר דודי שמש וחשמל
מרכז שיווק: 072-33-80-711
|