נציגנו עומדים לשירותכם בכל
שאלה, פניה או בקשה:


מלאו את הטופס הבא וניצור קשר בהקדם!
אנחנו יכולים להיות עדין לבעיה במספר צורות, למשל, אם קיימת נזילה בדוד שמש ואנחנו שמים לב שהמים אינם מגיעים ליעדם אלא פשוט, מטפטים ויוצרים שלוליות ורטיבות במקום בו מותקן הדוד, אנחנו יכולים לשים לב לזה כשהדוד עצמו מפסיק לעבוד בצורה רגילה וכמות המים שיוצאת ממנו היא מינורית. זה יכול להשפיע ברמות שונות על תפקוד הדוד באופן כללי ומן הסתם על היכולת שלנו להשתמש ליהנות ממנו.

גוף חימום לדוד שמש כמו כל אלמנט אחר, יכול להיפגע כתוצאה מאותה נזילה, הרי מדובר בחיבור של מים וחשמל, אחת התוצאות יכולה להיות קצר חשמלי בכל פעם כשאנחנו מדליקים את הדוד. מן הסתם ההשפעה תהיה רחבה לא קשורה אך ורק לנושא של הדוד עצמו, אך בהחלט היא תהיה מושפעת מהנזילה בדוד שמש.

נקודה חשובה נוספת אליה התייחסנו בקצרה קודם לכן, הנזילה יוצרת שלוליות ורטיבות, זה יכול להיות מאוד לא נעים, בפרט אם הדוד מותקן על הגג של המבנה ואז הרטיבות יכולה להופיע בתקרה של הדירה האחרונה במבנה. לכן חשוב לטפל בנזילה כמה שיותר מהר על מנת שלא יהיה צורך גם לבצע תיקון ושינוי בתקרה, דבר שיכול לגרור עלויות גבוהות. לכן אם יש בעיה בדוד שמש, כולל בעיית נזילה באחד הצינורות, יש לבצע תיקון מהיר ויסודי, בעזרת אנשי מקצוע יסודיים, כך נתגבר על הבעיה בהקדם.

אם אתם מחפשים אנשי מקצוע שמתמחים בתיקון נזילה בדוד שמש או חיבור דוד שמש וכן דוד שמש חשמלי בצורה נכונה, זה הזמן ליצור איתנו קשר. אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם. חברת סולאר עומדת כאן לרשותכם בכל עת ובכל שלב. פנו אלינו עוד היום והצוות שלנו יגיע אליכם, יבחן את המצב ויציג בפניכם הצעת מחיר אטרקטיבית. 

 

נזילה בדוד שמש 

בכל מקום בכל יש צינור מים, ייתכן שבשלב מסוים תהיה נזילה, בין אם זה בגלל שקיים חור בצינור ובין אם מסיבות אחרות. אם זה קורה בצינור מים גלוי, אז הבעיה היא פחות גדולה, שכן אפשר לתקן את הצינור באופן נקודתי, אפשר להחליף את הצינור או לסתום את החור, אך כשהבעיה היא סמויה, אז יכולה להיות בעיה הרבה יותר משמעותית. 

למשל, אם אנחנו נאלצים להתמודד עם נזילה בדוד שמש, הרי שהבעיה יכולה להיות הרבה יותר משמעותית, הרבה יותר רחבה, ולו בגלל שלא תמיד אנחנו עדים לכך, בגלל המבנה של הדוד, והן בגלל שבמסגרת חיבור דוד שמש, אנחנו יכולים למצוא אלמנטים כמו גוף חימום לדוד שמש או אלמנטים אחרים. אלה יכולים להיות מושפעים כך או אחרת מכל נזילה בדוד שמש, לכן חשוב מאוד לטפל בבעיה בטרם היא תחמיר, זה נכון אגב גם במקרים בהם יש נזילה בדוד שמש חשמלי. 

 
 
סולאר דודי שמש וחשמל
מרכז שיווק: 072-33-80-711
|