נציגנו עומדים לשירותכם בכל
שאלה, פניה או בקשה:


מלאו את הטופס הבא וניצור קשר בהקדם!
ובכן התקנת דוד במרכז מחייבת כאמור שורה של צעדים, ראשית אנחנו צריכים לבחון איזה דוד שמש אנחנו רוצים, הכוונה האם אנחנו רוצים דוד רגיל או חשמלי, האם אנחנו מחפשים דוד קטן או גדול (תלוי בגודל המבנה ובכמות הדיירים שמשתמשים בו), זה תלוי בשורה ארוכה של דברים ופרטים שצריך לשים לב אליהם. אם אנחנו נבחן את העניין לעומק, הרי שהשאלות כגון איזה דוד שמש, מה המאפיינים שלו וכדומה, הם ישפיעו גם על העלויות של הדוד, מן הסתם. 

התקנת דוד בפ"ת או התקנת דוד בר"ג והתקנת דוד במרכז, זה הרבה יותר מעניין טכני, זה דורש חשיבה רחבה, היכן למקם אותו, כיצד, אילו פונקציות אנחנו רוצים שהוא יכיל, כיצד אנחנו יכולים לשמור עליו מפני מצב של תקלות וכן מפני פגעי מזג האוויר ועוד. מן הסתם, יש דברים אותם לא נוכל לשנות, למשל, אנחנו נהיה חייבים להתקין את הקולט בזווית מסוימת בשביל שהוא יכול לקלוט את קרני השמש, מצד שני, אנחנו נוכל לכסות חלק מהדוד, על מנת להגן עליו כך שלא ייפגע במקרה שיתחולל סערות קשות בחורף. 

התקנת דוד במרכז, כאמור, מתבצעת על ידי אנשי מקצוע בעת תהליך בניית המבנה, כאן חשוב להקפיד לא להזמין איש מקצוע במועד מאוחר מדי, הרי אנחנו לא רוצים למצוא את עצמנו מתמודדים עם התקנת הדוד ברגע האחרון. ההתקנה קשורה באופן ישיר למערכת האינסטלציה של המבנה ולכן חשוב לבצע אותה בהקדם, ככל שניתן מבחינת לוח הזמנים של הבנייה, כך שלא נצטרך לבצע פירוקים והרכבות או שבירת קירות, אחרי שכבר סיימנו הכל. 

מן הסתם, זה דורש מאיתנו גם להזמין איש מקצוע אמין ודייקן שיכול לעמוד בלוח הזמנים שלנו כפי שסיכמנו איתו. 

לשם כך, אנחנו מזמינים אתכם להזמין אותנו לבצע עבורכם התקנת דוד במרכז, כולל התקנת דוד בר"ג, או התקנת דוד בפתח תקווה ובערים אחרות ברחבי הארץ. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. פנו אלינו בטלפון והצוות של חברת סולאר יעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה. 

 
 

התקנת דוד במרכז

בונים בית חדש באזור המרכז או מתכוונים לעבור אל דירה חדשה באזור? מבין כל הדברים שעליכם לעשות על מנת שתוכלו ליהנות ממבנה המגורים החדש שלכם, הרי שברשימה שלכם צריך להופיע גם התקנת דוד שמש. 

לשמחתכם הרבה, יש לא מעט אופציות להתקנת דוד במרכז, יש לא מעט גורמים שיציעו לכם אפשרות להתקנת דוד בפ"ת, ר"ג ובערים אחרות ברחבי הארץ. השאלה הגדולה היא, כיצד עושים זאת ומתי. הרי לא מדובר בהתקנה רגילה, לא מדובר בהתקנה על קיר, התקנת טלוויזיה או רהיט, מדובר על התקנת דוד במרכז, דבר שדורש פעולות הכנה שונות, וזה עוד לפני שהגענו אל ההתקנה עצמה. 
 
 
סולאר דודי שמש וחשמל
מרכז שיווק: 072-33-80-711
|