נציגנו עומדים לשירותכם בכל
שאלה, פניה או בקשה:


מלאו את הטופס הבא וניצור קשר בהקדם!
מאז, אנחנו יכולים לראות כחלק מכללי הבנייה בכל מבנה פרטי או אחר, את הנושא של התקנת דוד שמש. חברות וטכנאים רבים אחראים על התקנת דוד בבת ים, התקנת דוד בחולון ובערים אחרות, לא רק במרכז הארץ אלא גם במקומות אחרים.

צריך לומר שחלק בלתי נפרד מתהליך תחזוקת הדוודים הוא, החלפת קולטים סולאריים. מדובר על החלפה של הקולט הישן בחדש, גדול ומשמעותי יותר, כזה שניתן ליהנות ממנו לאורך זמן מבלי שהוא יתמודד עם תקלות או דברים אחרים. צריך לזכור, קולטים סולאריים נמצאים בחוץ, בתנאי מזג אוויר משתנים, לעיתים קיצוניים, הם מתלכלכים ועלולים להיהרס עם הזמן. לכן חשוב להזמין שירות של החלפת קולטים סולאריים מעת לעת, כך יהיה ניתן ליהנות מהם.

התקנת דוד בבת ים או במקום אחר בארץ, היא מן הסתם צורך ולא רק עניין של מותרות. אף על פי שבישראל אין חורף ארוך וקשה כמו שיש בארצות הברית או באירופה, עדיין, אנחנו מתמודדים הרבה פעמים עם טמפרטורות נמוכות מאוד, בעיקר בשעות הערב ובשעות הבוקר המוקדמות. אם אנחנו מזמינים שירות של התקנת דוד בבת ים או בכל עיר אחרת, אנחנו יכולים ליהנות מאפשרות לחמם את המים בתנאים נוחים וחסכוניים.

כך במשך כל ימות השנה יש לו מים חמים, גם בימים הקרים ביותר, מה שיכול לעזור לנו כמובן, אם וכאשר נרצה להתקלח או לעשות כל שימוש אחר במים. לשם כך, כמובן, נידרש שיהיה לנו קולט סולארי גדול, נקי ויעיל.

אם אתם מחפשים חברה שמתמחה בהתקנת דוד בבת ים, זה הזמן ליצור איתנו קשר, אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון או במייל ואנחנו נעמוד לרשותכם. הצוות שלנו מתמחה בהתקנת דודי שמש בתנאים ובמצבים שונים. פנו אלינו עוד היום, חברת סולאר, ואנחנו נעמוד לרשותכם, נתקין עבורכם דודי שמש בתנאים הטובים ביותר. אנחנו כאן לרשותכם. פנו אלינו עוד היום. 

 

התקנת דוד בבת ים

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר קולטים סולאריים ברחבי הארץ. מדובר על קולטים אשר מטרתם לאפשר לנו להשתמש באנרגיית השמש לצרכים שונים. בדרך כלל מדובר בשימוש לצורך צריכת חשמל או חימום מים.

למשל שימוש בקולטים סולאריים הוא לא דבר חדש בישראל, הרי אנחנו מכירים את הנושא מקרוב דרך דודי שמש שמותקנים כמעט בכל מבנה בישראל. הרעיון של התקנת דוד בבת ים או התקנת דוד בגבעתיים וכן בערים אחרות ברחבי הארץ, זה עניין שנמשך כבר למעלה מארבעים שנה.

אחרי משבר האנרגיה בשנות השבעים והחרם של מדינות ערב על ישראל, החלה המדינה לפתח את הנושא של קולטים סולאריים ודודי שמש אשר מטרתם היה לחסוך בצריכת חשמל לצורך חימום מים ומתן אפשרות לאזרחים ליהנות ממים חמים גם בימים קרים. 
 
סולאר דודי שמש וחשמל
מרכז שיווק: 072-33-80-711
|