נציגנו עומדים לשירותכם בכל
שאלה, פניה או בקשה:


מלאו את הטופס הבא וניצור קשר בהקדם!

התקנת דודי שמש -  הכי ישראלי שיש!

אין אף לו ישראלי אחד שלא מכיר דודי שמש זוהי הדרך האולטימטיבית שלנו לחמם מים באמצעות אנרגיה סולארית, כלומר, באמצעות חומה של השמש. כבר אין שום צורך לנפח את הוצאות החשמל, מובטחת לכם אספקת מים חמים רציפה, לאורך כל ימות השנה ולאורך כל שעות היממה.

לכן, התקנת דודי שמש הינה כה פופולארית בארצנו שטופת השמש.

כיצד מחממים את המים?
ניתן לחמם את המים באמצעות דוד שמש ובאמצעות דוד חשמל התוצאות של שניהם דומות, אספקת מים חמים רציפה בצנרות המים. שני סוגי הדודים עברו מקצה שיפורים במהלך השנים אבל על כל מקרה, התקנת דודי שמש תעשה אך ורק על ידי גורם מומחה המייצג חברה אמינה וטובה. הדוד השכיח ביותר והנפוץ ביותר בארץ הוא דוד שמש, והוא מופעל באמצעות קולטני שמש אשר מנצלים אנרגיה סולארית על מנת להפיק מים חמים. לעומת דוד השמש, הדוד החשמלי מספק מים חמים ללא קשר לתנאי מזג האוויר. אבל עדיין, התקנת דודי שמש יותר פופולארית בארץ מהתקנת דוד חשמל.

נרתמים לאיכות הסביבה
התקנת דודי שמש מוכיחה גם ערנות גוברת לאיכות הסביבה. דודי שמש עושים שימוש באנרגיה סולארית, זוהי למעשה אנרגיה ירוקה. את הדוד מתקינים על הגג בסמוך לקולטנים במיקום בו ישנה קרינת שמש אופטימאלית. התקנת דודי שמש מקטינה את צריכת החשמל בבית וכך מסייעת לכם לחסוך בחשבון החשמל, כלומר, התקנת דודי שמש היא מרובת יתרונות מהם אי אפשר להתעלם. החשמל מופק מחומרים מזהמים המזיקים לאיכות הסביבה והמגמה היא כיום לעשות שימוש באנרגיה ירוקה המנצלת את משאבי הטבע שלנו.

דודי שמש כדאי לרכוש לקראת האביב כאשר הגשמים פוסקים. כל משפחה אמורה להחליט בעצמה באם מתאים לה דוד שמש או באם מתאים לה דוד חשמל. מדוע כדאי להתקין באביב? כך יוכלו הטכנאים להתקין את הקולטנים ללא כל הפרעות, לאחר כמה שעות כבר תיהנו מזרם של מים חמים. בחורף ההתקנה זולה יותר, אך עלולות לצוץ בעיות התקנה.

רוצים להתקין דוד שמש על גג ביתכם? רוצים ליהנות מאספקת מים חמים סדירה? צרו עוד היום קשר עם חברת כרומגן ויחזרו אליכם בהקדם עם השירות הטוב ביותר!
 
סולאר דודי שמש וחשמל
מרכז שיווק: 072-33-80-711
|