נציגנו עומדים לשירותכם בכל
שאלה, פניה או בקשה:


מלאו את הטופס הבא וניצור קשר בהקדם!
התקנת דודי שמש באשדוד וכן התקנת דודי שמש באשקלון או בערים אחרות, מתבצעת על פי רוב כשהמבנה מוקם, זאת גם בשביל למנוע מצב בו מי שמשתמש במבנה לא יישאר במצב בלי מים חמים, וכן בשביל שלא יהיה צורך לבצע התקנה אחרי שהמקום נבנה, אחרת יהיה צורך לבצע תיקונים ושיפוצים מקיפים במקום, לאחר שכבר סיימנו את הליך הבנייה וזה לא נכון לנהוג כך.

התקנת דודי שמש באשדוד וכן בערים אחרות, מתבצעת על פי רוב באופן כזה שבחורף יהיה ניתן להשתמש בדוודים בצורה נוחה, הרי כל הרעיון של דוד שמש שיהיה ניתן להפעיל אותו כשבחוץ קר. במקרה כזה, הצינורות מתקררים והמים שנכנסים לתוך המבנה קרים, מה שמקשה מן הסתם להתקלח בצורה נעימה בבקרים או בלילות בקרים.

התקנת דודי שמש באשדוד ובערים אחרות, מתבצעת מתוך מחשבה שהדוד יחמם את המים ובכך והוא יאפשר ליהנות ממקלחת נעימה כל ימות השנה, גם אם אין מים חמים ומזג האוויר בחוץ קר.

מומלץ מאוד לבחון התקנת דודי שמש בבני ברק או התקנת דודי שמש בבת ים ובמקומות אחרים, על פי סוג המבנה, כמות הדיירים שעושים בו שימוש וכן אופי המבנה. ייתכן מאוד שבמבני מגורים גדולים, אין הצדקה לדוד שמש רגיל לכל דירה אלא אפשר להתקין דודי שמש קצת יותר גדולים ומשמעותיים. הדבר תלוי באפשרויות מבחינת השטח שקיים במקום וכן היכולות הכלכליות של הדיירים.

לפני סיום חשוב להבהיר, כל תהליך של התקנת דודי שמש, מתבצעת בהתאם לצרכים של הדיירים אך יש להתחשב גם בתקנים וחוקים עירוניים שונים. לכן חשוב לבצע את ההתקנה דרך איש מקצוע שיודע מה מותר ומה אסור לבצע במקום.

לשם כך, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר. חברת סולאר מציעה לכם מגוון רחב של אפשרויות להתקנת דודי שמש באשדוד, התקנת דודי שמש באשקלון וכן בערים נוספות ברחבי הארץ. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך אתר האינטרנט שלנו ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם את כל המידע בנושא. הצוותים שלנו ישמח להציג בפניכם את הדוודים שלנו ולהגיע אליכם לבצע התקנה.
 
 

התקנת דודי שמש באשדוד

כמעט בכל מבנה בישראל, בוודאי במבני מגורים, אנחנו יכולים למצוא דודי שמש על הגגות. לא משנה אם מדובר במבנה באשדוד או אשקלון שנמצאות בדרום, בני ברק ובית שנמצאות במרכז או כל ישוב אחר באזור שונה בארץ.

התקנת דודי שמש באשדוד כמו התקנת דודי שמש במקומות אחרים, מתבצעת על ידי חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום. מדובר על חברה אשר יודעת להתאים את סוג דוד השמש למבנה מצד אחד ומצד שני, היא יודעת כיצד להתאים את הסוג לכמות הדיירים שיעשו בו שימוש, כך שהדוד יתאים ויוכל להיות שמיש עבור כמות הדיירים במבנה.

 
 
סולאר דודי שמש וחשמל
מרכז שיווק: 072-33-80-711
|