נציגנו עומדים לשירותכם בכל
שאלה, פניה או בקשה:


מלאו את הטופס הבא וניצור קשר בהקדם!
הסיבה שצריך לבצע החלפת פלאנג' בדוד היא שהבלאי שלו מאוד גבוה, ולכן צריכים להחליף אותו לעיתים תכופות. הבלאי של התרמוסטט וגוף החימום הוא הרבה יותר גבוה, כלומר יש צורך לבצע החלפה שלהם לעיתים תכופות יותר ולכן, במקרים רבים, לא בוחלים, ומחליפים הכל, כך אפשר לחסוך בעלויות וחוסכים בהשקעה, הרי גם ככה משקיעים זמן מסוים בתהליך, אז אין סיבה לבצע החלפה חלקית. עושים החלפה מוחלטת וכך נהנים מאפשרות להמשיך ולהשתמש בדוד.

צריך לציין, תהליך החלפת פלאנץ' בדוד יכול להתבצע אך ורק על ידי איש מקצוע תוך הקפדה על כללי הזהירות והבטיחות במקום. כל התעסקות עם הדוד יכולה להיות בעייתי אם עושים את הדברים ללא ידע מוקדם וללא שימוש באמצעי בטיחות נדרשים. הרי בסופו של דבר, מדובר במכשיר שיש בו גם מים וגם חשמל, אז מן הסתם, נכון יותר שאיש מקצוע יעשה זאת ושלא נעשה זאת בעצמנו. צריך גם לזכור שהמתקן ממוקם באזור מסוכן, בדרך כלל, קרי על גג הבית, וזו סיבה נוספת מדוע רק אנשי מקצוע צריכים לבצע את התהליך.

כאן המקום להזכיר נקודה נוספת, החלפת פלאנץ בדוד חייבת להתבצע באלמנטים חדשים, שיש עליהם אחריות. יש להזמין איש מקצוע אמין ואיכותי אשר ידאג להחלפת רכיבים בצורה מדויקת, רכיבים איכותיים שיחזיקו מעמד זמן רב. אחרת אנחנו לעולים למצוא את עצמנו מתמודדים עם בעיה שחוזרת על עצמה. בסופו של דבר מדובר בעלויות כלכליות לא קטנות, ככל שאנחנו נבחר אנשי מקצוע שידעו לטפל בבעיה בצורה נכונה מצד אחד, ומצד שני אנחנו נדאג שהרכיבים אותם מחליפים יהיו איכותיים, כך גדל הסיכוי שאנחנו נוכל ליהנות מעבודה איכותית של הדוד לאורך זמן.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום וליהנות ממגוון שירותים שאנחנו מציעים לכם. חברת סולאר מציגה בפניכם אפשרות ליהנות מהחלפת הפלאנג' בדוד על ידי אנשי מקצוע. אנחנו נדאג לבצע החלפת פלאנץ' ישן בחדש, החלפת פלאנץ' בדוד, בתנאים נוחים ואטרקטיביים. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם, בכל עת ובכל שעה.
 

החלפת פלאנץ' בדוד

באחד המערכונים הידועים של הגשש החיוור, עוסקים השלישייה לא מעט בהחלפת פלאגים לרכב. אם היה זה מערכון על דודי שמש, סביר להניח שהם היו מתעסקים בהחלפת הפלאנג' בדוד, לא דווקא בגלל שמדובר באותו אלמנט אלא בגלל שמדובר במונח דומה, והוא באמת יכול להשתלב במערכון. אך כפי שיהיה ניתן לראות מיד, לא מדובר באותו ביטוי וגם המשמעות שלו מעט שונה. 

המשמעות של החלפת פלאנץ' בדוד היא, היא החלפת כיסוי הפלסטיק אשר מכסה ומגן על גוף החימום של הדוד והתרמוססט שלו. למעשה, כשמדברים על החלפת פלאנץ', הכוונה היא להחלפת גוף החימום והתמרוסטט ולא בהכרח על החלפת הכיסוי, שכן מדובר על אותה מערכת. 
 
סולאר דודי שמש וחשמל
מרכז שיווק: 072-33-80-711
|