נציגנו עומדים לשירותכם בכל
שאלה, פניה או בקשה:


מלאו את הטופס הבא וניצור קשר בהקדם!

דוד שמש- יתרונות ואלמנטים שכדאי להכיר

 
רבים מאיתנו כבר עברו להשתמש בדוד שמש בביתם ונהנים מאיכות חיים יוצאת דופן - ומה אתכם?

הביקוש לרכישת דוד שמש עולה מתקופה לתקופה דבר המוכיח כי רכישה זו אפקטיבית ומביאה עמה שדרוג לרמת החיים הקיימת. אם גם אתם מתעניינים בנוגע לרכישת דוד שמש – הגעתם למקום הנכון!

בואו להכיר כיצד עובד דוד שמש?
דוד שמש הוא מתקן סולארי המותקן הן בבתים פרטיים והן בתעשייה ומשמש הפקת מים חמים בכל רגע נתון. 

 

דוד השמש עובד על קרני השמש, מנצל את האנרגיה המופקת מהשמש ומצליח להמיר אותה לאנרגית חום. תהליך זה נעשה על ידי קולטים מיוחדים כאשר במרבית המקרים נמצאים על גג ביתנו. דוד שמש ידוע בכך שחוסך עבור צרכניו כסף רב בכל הקשור לצמצום השימוש בחשמל. יתרה מזאת ניתן לומר כי השימוש בדוד שמש חוסך כיום לכלכלת ישראל כ 4% ממשק האנרגיה.

היתרון הגדול של דוד שמש הוא העובדה שבימים חמים אין צורך כלל להדליק את הדוד וניתן לצפות לזרימת מים חמים עד לוהטים ללא כל הכנה מוקדמת. בימים קרים, דוד שמש מצליח לשמר את יתרונות אנרגית השמש ולכן מצריך רק הדלקה של מעט זמן לשם הפקת מים חמים.
 
היכן כדאי לרכוש דוד שמש?
כאשר אנו ניצבים בפני ההחלטה היכן כדאי לרכוש דוד שמש אנו נתקלים בפני דילמה לא פשוטה.

עקב הביקוש ההולך וגובר של דודי שמש קיימים ספקים וחנויות רבות המציעות לציבור הרחב רכישה של דודי שמש שונים ומשונים. בכדי להתמודד עם פיתויים מצד הצרכנים עדיף לבצע סקר שוק אובייקטיבי הן בקשר לחנות בה נרכוש את דוד השמש והן מבחינת הסוג הטוב ביותר.

ככל שנעמיק בסקר המחירים והאיכויות נוכל לצאת עם מסקנה ברורה לגבי דוד שמש המתאים ביותר את צרכינו.
 
גם אתם מתעניינים ברכישת דוד שמש ואינכם יודעים היכן כדאי לעשות זאת? צרו קשר עוד היום עם חברת סולאר ותבינו כבר מהרגע הראשון כי אכן הגעתם למקום הנכון. חברת סולאר, ידועה בשוק בתחום דודי השמש- מספקת לכם רכישה בטוחה ונוחה של דוד שמש איכותי.
 
סולאר דודי שמש וחשמל
מרכז שיווק: 072-33-80-711
|