נציגנו עומדים לשירותכם בכל
שאלה, פניה או בקשה:


מלאו את הטופס הבא וניצור קשר בהקדם!

דוד שמש – כיצד קרני השמש הופכות למים רותחים 

מדוע אנחנו מעדיפים דוד שמש בבית, וכיצד אנחנו יודעים לבחור את הדגם הנכון? ישנו מידע חשוב על דודי שמש שאנחנו לא תמיד מכירים אותו, ושחשוב שנדע אותו לפני שנתקלים בבעיה.

הדבר החשוב ביותר שצריך לדעת על דוד שמש, שהוא יעיל, חסכוני ואמין, במיוחד כשהוא מותקן ע"י חברת דודים מקצועית ואמינה.

מדוע אנחנו מעדיפים דוד שמש לחימום המים הביתיים
רובנו מעדיפים דוד שמש לחימום המים הביתיים, בשל מספר סיבות. הראשונה שבהם הינה: ניצול חכם ויעיל של אנרגיית השמש, אשר מגיעה בימי הקיץ, כבר בשעות המוקדמות של הבוקר.

 

דוד שמש איכותי יחזיק מעמד לפחות 15 שנה, וזה גם פרק הזמן שיחזיקו הקולטים שעל הגג. גם בתחום של דודי שמש, יש מבחר עשיר של דגמים, למרות שכולם מאד דומים כעיקרון, אבל כל חברה המייצרת ומשווקת דודי שמש, מצהירה על האיכות של מוצרי מול האיכות של החברות המתחרות.

כשאנחנו צריכים לבחור דוד שמש לבית, מומלץ לבדוק מהם הצרכים שלנו מהמתקן, מהו הנפח הנדרש לביתנו, מה השימוש שאנחנו נעשה בדוד מדי יום, מבחינת השימוש במים חמים לשטיפת כלים, למקלחות וכדומה.

דברים חשובים שכדאי לדעת על דוד שמש ביתי
בדרך כלל אנחנו מסתפקים במידע כללי על מוצרים שאנחנו מתקינים בבית. את ארץ הייצור ואת שנת הייצור, כיצד צריכים לשמור עליהם ועוד.

כאשר אנו רוכשים דוד שמש חדש, רצוי לברר עליו כמה שיותר פרטים. בל נשכח, שמדובר במכשיר גדול, יקר ומורכב, שפועל על שני אלמנטים חשובים, אלקטרוניקה ומים.

כשאתם מתקינים דוד שמש, חלק מההתקנה קשורה לאינסטלציה מיוחדת שמתבצעת עבור מערכות הדוד, ובנוסף, הדודים והקולטים מורכבים מחלקים אלקטרוניים שונים, חלקם מתוחכמים ומתקדמים.

לכן, כשיש לכם תקלה בדוד או בקולטים, אתם צריכים לדעת למי לקרוא, ולהצטייד במידע יותר מעמיק על תפעול הדוד בהשוואה למידע שיש לכם, למשל, על הטלוויזיה או מכונת הכביסה.

ידע מעמיק על הדוד הביתי, יסייע לכם לפתור את הבעיה במהירות גדולה יותר, כי תדעו איזה איש מקצוע להזמין לתיקון הדוד. אינסטלטור או חשמלאי.
 
אתם מוזמנים לבקר באתר של חברת סולאר העוסקת בפתרון בעיות מים, וגם בשיווק, במכירה ובהתקנה של מערכות סולאריות, דודים חשמליים ודודי שמש.

אצלנו תוכלו למצוא דוד שמש ביתי ברמת איכות גבוהה במיוחד.
 
סולאר דודי שמש וחשמל
מרכז שיווק: 072-33-80-711
|