נציגנו עומדים לשירותכם בכל
שאלה, פניה או בקשה:


מלאו את הטופס הבא וניצור קשר בהקדם!

דוד שמש בחולון – הבחירה של רוב הישראלים

כיום ניתן לחמם את המים בבית בשתי דרכים: דוד שמש ודוד חשמל. התוצאה המתקבלת דומה בשתי הדרכים אך תהליך חימום המים שונה. דוד שמש בחולון הינו הנפוץ יותר מבין שני סוגי הדודים, והוא מופעל על ידי קולטי שמש אשר מפיקים חום מאנרגיית השמש (אנרגיה סולארית).

אף על פי שרוב הישראלים בוחרים בדוד שמש בחולון, דוד השמש החשמלי מספק מים חמים ביעילות ותוך זמן קצר ללא כל תלות במזג האוויר או מיקום השמש וכו'.

דוד השמש בחולון מסייע בשמירה על איכות הסביבה ועל עלויות נמוכות
דודי שמש מנצלים את האנרגיה סולארית, הנחשבת לאנרגיה ירוקה, לחימום המים בבית. 

 

המערכת הסולארית בבית כוללת קולטי שמש על הגג ואת הדוד שיותקן בצמוד לקולטים או במיקום אחר על הגג אשר חשוף לקרני השמש. שימוש בדוד שמש בחולון מקטין את השימוש בחשמל, שהפקתו פוגעת באיכות הסביבה, ולחילופין מנצל באופן מקסימאלי את אחד המשאבים הטבעיים הקיימים בארץ – השמש. העלויות של השימוש בדוד נמוכות והשימוש בו כמעט ולא צורך חשמל. הגדלים של הדודים נעים בין 80-200 ליטר. ההפרש במחירים בין הנפחים אינו גדול, כך שעדיף לבחור את גודל הדוד בהתאם למספר הדיירים והרגלי השימוש שלהם. אם מדובר בדייר אחד או שניים, דוד שמש בגודל שבין 80-120 יכול בהחלט להספיק.

מתי כדאי לקנות דוד שמש בחולון
אם החלטתם שאתם מעוניינים לעבור לחימום באמצעות דוד שמש בחולון, מומלץ לבצע את ההזמנה לקראת סוף החורף, ואז התקנת קולטי השמש והדוד עצמו תתבצע בתחילת האביב עם סיום הגשמים. מזג האוויר האביבי יאפשר למתקינים לעבוד ללא הפרעה. אמנם התקנת הדוד בחורף עשויה להיות זולה יותר, אבל אם ירדו גשמים מיד לאחר ההתקנה לא תוכלו לדעת אם אין לך מים חמים בגלל היעדר אור שמש או בעקבות בעיית התקנה.

דוד שמש בחולון הכי משתלם
דוד שמש הוא מתנה נפלאה לעצמכם, למדינה ולאיכות הסביבה ככלל. תיהנו ממקלחות חמות מבלי להשתמש בכמות גדולה של חשמל. אתם תהיו אסירי תודה כל חודש כשתביטו בחשבון החשמל הנמוך שלכם. דוד שמש בחולון – הבחירה המנצחת.
 
סולאר דודי שמש וחשמל
מרכז שיווק: 072-33-80-711
|