נציגנו עומדים לשירותכם בכל
שאלה, פניה או בקשה:


מלאו את הטופס הבא וניצור קשר בהקדם!
הכלל הראשון לרכישת דוד שמש בבת ים או רכישת דוד שמש ברמת גן ולמעשה בכל מקום זה, מקור החברה ממנה רוכשים את הדוד והטכנאי שמתקין אותה. לא משנה איזה דוד שמש החלטתם לרכוש, עליכם להתייחס תחילה לשאלה, האם מדובר בחברה מקצועית, אמינה, חברה בעלת שם טוב, חברה שאפשר לסמוך על המוצרים שלה. אחרת אנחנו עלולים למצוא את עצמנו רוכשים דוד שמש במרכז, אשר מתקלקל מהר מאוד, ומרכישה פשוטה וקלה זה יכול להפוך להיות סאגה מאוד לא נעימה. 

הכלל השני הוא, אם אנחנו רוצים לרכוש דוד שמש במרכז או בכל מקום אחר בארץ, עלינו להתייחס לנתונים שלנו, למשל, כמה דיירים עומדים להשתמש בדוד, כך נוכל להחליט, מה יהיה גודל הדוד שנקנה, האם יהיה זה דוד שמש שיותקן על הגג או במקום אחר, כיצד יעבוד הדוד, מה יהיו המאפיינים שלו. אלא דברים שאנחנו יכולים להחליט בהתאם לגודל המבנה בו משתמשים וכן בהתאם לנתונים שלנו. 

הכלל השלישי הוא מתי אנחנו יכולים לבצע את ההתקנה ובאילו עלויות. במילים אחרות, האם הדוד יותקן בתחילת החורף, לפני שהחורף מתחיל (זו ההמלצה), וכן מה העלויות שלו. אנחנו יכולים לערוך סקר שוק בנושא אך חשוב לזכור, עדיף לפעמים לשלם מחיר יקר יותר, בתנאי כמובן שמדובר בדוד שמש של חברה מקצועית ואיכותית ולא של חברה רגילה ולא מוכרת. 

לפני סיום חשוב להבהיר, רכישת דוד שמש בבת ים או דוד שמש באשדוד, זה עניין חד פעמי, אנחנו לא רוכשים דוד שמש כל יום. לכן חשוב להשקיע מחשבה בשאלה איזה דוד לקנות וממי. 

אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית עבור רכישת דוד שמש בבת ים או בכל מקום אחר. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם. חברת סולאר עומדת כאן לרשותכם. צרו איתנו קשר בהקדם ונשמח לעזור לכם. 

 
 

דוד שמש בבת ים 

כיצד קונים דוד שמש? כיצד בוחרים איזה דוד שמש להתקין? נניח ואנחנו מחפשים להתקין דוד שמש בבת ים או דוד שמש באשדוד, האם קיים הבדל? יש הרבה מאוד שאלות שעולות לא פעם בנושא ואנחנו צריכים לבחון אותן לעומק, הרי כשאנחנו רוצים לקנות דוד שמש ברמת גן נניח, עלינו לקחת משתנים מסוימים, האם מדובר באותם משתנים שאנחנו צריכים לקחת בחשבון כשמחפשים דוד שמש במקום אחר? 

תחילה יש להסביר, רכישת דוד שמש בבת ים או רכישת דוד שמש באשדוד ובכל מקום אחר, מתבצעת מסיבה אחת מאוד פשוטה, בשביל לנצל את היכולות של השמש לחימום המים באופן טבעי, כך אנחנו יכולים ליהנות כל השנה ממים חמים. מאחר וישראל היא מדינה שיש בה מרבית השנה שמש, אז נכון יהיה לנצל זאת בצורה יעילה. 


 
 
סולאר דודי שמש וחשמל
מרכז שיווק: 072-33-80-711
|