נציגנו עומדים לשירותכם בכל
שאלה, פניה או בקשה:


מלאו את הטופס הבא וניצור קשר בהקדם!

דודי שמש בערים הגדולות בישראל 

 
השליטה הבלעדית של דודי שמש על גגות הערים הגדולות בארץ, היא הוכחה עד כמה הציבור בישראל מודע לחשיבות של התקנה של דודי שמש ביתיים, ועד כמה חדרה בנו ההכרה שהם חסכוניים, יעילים ומסייעים בשמירה על איכות הסביבה.

חשוב לאחר ההתקנה של הדודים, שיהיו לכם אנשי מקצוע מנוסים שיתנו לכם שירות תיקונים מהיר ואמין.
 
אין יותר ישראלי מהמראה של דודי שמש על גגות הבתים

דודי שמש הינם מתקנים המיועדים לחימום המים הביתיים, המבוססים על אנרגיה סולארית. דודי שמש מורכבים משני חלקים, מיכל מים עשוי מפח מגולוון ומברזל עמיד כששכבת בידוד מפרידה בין הברזל לפח. החלק השני של דודי שמש, הם קולטי השמש, העשויים ממתכת עם דופן מפלסטיק או מזכוכית. החל משנות התשעים, הוועדות המקומיות לתכנון ולבנייה נוהגות לאסור התקנת דודי שמש על גגות רעפים, אלא את הקולטים בלבד, כשאלה צמודים לגג המשופע.

הנחיה זו מתייחסת כמובן לגגות רעפים, אך לגבי גגות שטוחים, אנחנו עדיין יכולים לראות על עשרות אלפי גגות שטוחים, דודי שמש, במצב של שכיבה, כשהם מעבירים מים חמים לברזי הבית.

כבר בשנות ה-70, כשהומצא דוד השמש הראשון, היה ברור, שחובה יהיה לנצל את השמש החמה והקבועה שבשמי הארץ, ומאז, סיפור האהבה בין הצרכן הישראלי לדוד השמש שלו, נמשך ולא יסתיים לעולם.

תיקון תקלה של דודי שמש מעבירים רק לידי אנשי מקצוע
כשאתם זקוקים לבעל מקצוע לתיקון תקלה בדוד שלכם, מומלץ לעשות השוואות מחירים לפני שאתם מזמינים אותו לטיפול בתקלה. דודי שמש הינם מכשירים מורכבים, שבהם מערכות רבות, אלקטרוניות ומתחום האינסטלציה. ייתכן שהתקלה שלכם תהיה תקלה קטנה עם פתרון פשוט, או תקלה מורכבת, אפילו עם סיכוי להחלפת חלק חיוני של הדוד.

על מנת שלא יגיע אליכם נוכל, שייקח על תיקון קטן מחיר של תקלה רצינית, מומלץ שיהיה לכם קבוע, איש מקצוע אמין ומנוסה, שאתם מכירים או שמעתם עליו עוד לפני הופעת התקלה.

כשלחוצים, והדוד אינו עובד, לא תמיד חושבים לעומק, מי הוא החשמלאי או האינסטלטור שמגיע אליכם לתיקון התקלה, ומזמינים את הראשון שמופיע ברשימה של טכנאים של דודי שמש.
 
אתם מוזמנים לבקר באתר של חברת סולאר, העוסקת בפתרון בעיות מים חמים, ומשווקת, מוכרת ומתקינה מערכת שמש סולאריות, דודי שמש ודודי חשמל.
 
סולאר דודי שמש וחשמל
מרכז שיווק: 072-33-80-711
|